Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Polar Vantage M2 brązowo-miedziany Zaawansowany zegarek z GPS i inteligentnymi funkcjami

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Polar
Kod produktu: 41AE-63902_20210412164128

Opis

POLAR VANTAGE M2 BRĄZOWO-MIEDZIANY

ZAAWANSOWANY ZEGAREK Z GPS I INTELIGENTNYMI FUNKCJAMI.

Multisportowy zegarek z GPS Polar Vantage M2 to idealne połączenie funkcjonalności i sportowego charakteru. Dostarcza odpowiednich wskazówek i danych, aby pomóc Ci realizować postępy. Wyposażony został w niezbędne funkcje smartwatcha, aby pozostawać w kontakcie. Polar Vantage M2 to Twój kompletny towarzysz na drodze do nowych rekordów życiowych.

PEŁNY PAKIET

Rozwiń swoje możliwości dzięki funkcjom dostępnym w najnowszym zegarku Polar Vantage M2. Poznaj kondycję Twojego organizmu i zyskaj osobiste wskazówki, których potrzebujesz, aby osiągać swoje cele – dzisiaj, jutro, zawsze.

PROSTY SPOSÓB NA TRENING I REGENERACJĘ

Trenuj mądrze, a nie najmocniej jak tylko potrafisz – popraw swoje wyniki wykorzystując dane o aktualnym poziomie Twojej kondycji i gotowości na kolejny trening. Polar Vantage M2 automatycznie monitoruje Twój sen i regenerację, więc wiesz, kiedy możesz trenować intensywniej.

SPORTOWY STYL I INTELIGENTNE FUNKCJE

Precyzja i dokładność są niezbędne, aby monitorować postępy. Pozwól zaawansowanej technologii Polar Vantage M2 zająć się szczegółami, a Ty skoncentruj się na osiąganiu swoich celów. Funkcje smartwatcha, takie jak sterowanie muzyką, pogoda oraz powiadomienia gwarantują, że niczego nie przegapisz.

ZAPROJEKTOWANY DLA PRAWDZIWEGO SPORTOWCA

 

NIEZBĘDNE FUNKCJE SPORTOWE I NAJWYŻSZA DOKŁADNOŚĆ

Pomiar tętna z nadgarstka i GPS

Jeśli chodzi o pomiar tętna, każdy sport należy traktować indywidualnie. Polar Vantage M2 oferuje kilka sposobów monitorowania tętna – wybierz ten, który najlepiej odpowiada uprawianym przez Ciebie dyscyplinom.

PRECISION PRIME™

Polar Vantage M2 korzysta z multisensorycznej technologii Polar Precision Prime™, aby monitorować tętno z nadgarstka. Ta innowacyjna technologia łączy optyczny pomiar tętna ze wskazaniami innych czujników, by wyeliminować zakłócenia, które mogłyby zaburzać sygnał tętna i powodować błędne odczyty.

REGENERUJ SIĘ MĄDRZE I INTENSYWNIE TRENUJ

Monitorowanie regeneracji i snu z Nightly Recharge™

ODPOWIEDNI SEN TO PODSTAWA UDANEGO DNIA

Nightly Recharge wskazuje stopień regeneracji podczas snu po codziennych obowiązkach i treningach. Dzięki temu, codziennie możesz dokonywać wyborów, które w optymalny sposób przyczynią się do zachowania dobrego samopoczucia i osiągania celów treningowych.

Wystarczy mieć zegarek Polar Vantage M2 na ręce podczas snu – pomiary są całkowicie automatyczne.

DOWIEDZ SIĘ, JAK POSTĘPUJE REGENERACJA

Regeneracja odgrywa kluczową rolę w osiąganiu lepszych wyników sportowych, optymalnym funkcjonowaniu podczas dnia oraz utrzymywaniu dobrego samopoczucie i zdrowia. Nightly Recharge wskazuje stopień nocnej regeneracji po codziennych obowiązkach i treningach.

TRENUJ OPTYMALNIE

Dzięki Nightly Recharge dowiesz się, czy Twój organizm jest gotowy na mocniejszy trening, czy lepiej zdecydować się na coś lżejszego.

ODPOWIEDNIA RÓWNOWAGA

Nightly Recharge™ pomaga Ci dobrze wykorzystać dzień, nawet jeśli nie czujesz się w pełni sił. Aplikacja Polar Flow oferuje porady dotyczące treningu, poprawy jakości snu i zachowania energii przez cały dzień.

 

SPERSONALIZOWANE SESJE TRENINGOWE

Wskazówki treningowe FitSpark™

GOTOWE SESJE TRENINGOWE Z WSKAZÓWKAMI TRENINGOWYMI FITSPARK™

Nie możesz się zdecydować, jaki rodzaj treningu wybrać? Korzystaj z codziennych wskazówek treningowych FitSpark™ dostosowanych do Twojego stanu regeneracji, aktualnej kondycji oraz wcześniejszej aktywności.

GOTOWE TRENINGI KAŻDEGO DNIA

FitSpark przygotowuje różne rodzaje sesji treningowych każdego dnia. Plany treningowe są łatwo dostępne na ekranie Twojego zegarka.

POWIEDZ „NIE” WYPALENIU TRENINGOWEMU

Treningi FitSpark są dostosowane do Twojego stanu regeneracji, aktualnej kondycji oraz wcześniejszej aktywności.

WSKAZÓWKI PODCZAS TRENINGU

Zegarek prowadzi Cię podczas każdej sesji treningowej, więc możesz w pełni skoncentrować się na tym, co najlepsze: przyjemności płynącej z ćwiczeń.

FitSpark sprawia, że trening jest zróżnicowany dzięki różnym rodzajom sesji treningowych: trening kardio, siłowy lub uzupełniający.

 

PANUJ NAD OBCIĄŻENIEM

Training Load Pro™

DOWIEDZ SIĘ, JAK TRENUJESZ Z TRAINING LOAD PRO™

Kiedy trenujesz, obciążane są różne układy Twojego organizmu. Dzięki zegarkowi Polar Vantage M2 masz pełny wgląd w to, w jaki sposób poszczególne treningi obciążają różne układy Twojego organizmu oraz jak wpływają na Twoje wyniki.

OBCIĄŻENIE KARDIO

Obciążenie kardio określa, jak bardzo sesja treningowa obciążyła układ krążenia. Jest obliczane po każdej sesji treningowej na podstawie danych o tętnie.

Obciążenie kardio jest obliczane jako wskaźnik intensywności treningu (TRIMP), który jest powszechnie stosowaną metodą liczbowego określania obciążenia treningowego.

ODCZUWANE OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

Odczuwane obciążenie treningowe uwzględnia Twoją subiektywną ocenę intensywności sesji treningowej.

Kluczem do odnalezienia równowagi pomiędzy treningiem i odpoczynkiem jest słuchanie własnego organizmu i połączenie Twoich odczuć z danymi uzyskanymi z zegarka Polar Vantage M2. Tego uczą się sportowcy w ciągu lat praktyki, a dane treningowe umożliwią Ci lepsze poznanie własnego organizmu.

Odczuwane obciążenie treningowe jest określane przy użyciu wskaźnika odczuwania wysiłku (RPE), naukowej metody oceny obciążenia treningowego. Poziomy odczuwanego obciążenia treningowego wskazują, jak trudna była dana sesja w porównaniu do przeciętnego treningu w ciągu ostatnich 90 dni.

OBCIĄŻENIE I TOLERANCJA

Oprócz obciążenia treningowego z indywidualnych sesji treningowych, możesz również sprawdzić, jak zmienia się Twój wskaźnik obciążenia kardio – relacja między obciążeniem i tolerancją.

Obciążenie pokazuje, jak duży był Twój wysiłek podczas ostatnich treningów. Pokazuje średnie dzienne obciążenie z ostatnich 7 dni.

Tolerancja informuje o Twoim przygotowaniu do treningu kardio. Pokazuje średnie dzienne obciążenie z ostatnich 28 dni. Aby zwiększyć swoją tolerancję na trening kardio, powoli zwiększaj natężenie treningu w długim okresie czasu.

Wskaźnik status obciążenia kardio porównuje obciążenie z tolerancją i określa, jak trening wpływa na Twój organizm.

 

BIEGNIJ WPROST DO CELU

Program treningu biegowego Polar

BIEGANIE DOSTOSOWANE DO TWOICH POSTĘPÓW

Z Programem Treningu Biegowego Polar przygotowanie do każdych zawodów biegowych jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać dystans i ustawić datę, a Polar Flow stworzy dla Ciebie indywidualny plan treningowy, oparty na Twoich danych. Plan jest ciągle dostosowywany odpowiednio do osiąganych postępów.

TRENER BIEGOWY W TWOIM ZEGARKU

Każda sesja treningowa jest łatwo dostępna za pomocą zegarka Polar Vantage M2. Zegarek prowadzi Cię podczas każdej sesji treningowej, podpowiadając, czy masz zwolnić, czy podkręcić tempo.

UNIKAJ KONTUZJI DZIĘKI TRENINGOM UZUPEŁNIAJĄCYM

Program treningowy zawiera treningi siłowe, treningi mięśni głębokich i mobilności, żeby kompleksowo przygotować Cię do każdych zawodów. Sesje treningowe możesz wygodnie wykonywać w domu, a filmy instruktażowe pomogą Ci w każdej z nich.

OTOCZ SIĘ MUZYKĄ. PEŁNA KONCENTRACJA.

Sterowanie muzyką

PRZYGOTUJ SIĘ NA KAŻDĄ POGODĘ

Prognoza pogody

ZADBAJ O ENERGIĘ PRZED DŁUŻSZĄ SESJĄ TRENINGOWĄ

Inteligentny asystent uzupełniania energii FuelWise™

NAUCZ SIĘ UZUPEŁNIAĆ ENERGIĘ Z INTELIGENTNYM ASYSTENTEM FUELWISE™

Podczas długich sesji treningowych i zawodów, kluczowe jest utrzymanie właściwego poziomu energii i nawodnienia. FuelWise™ to inteligentny asystent uzupełniania energii, który pomoże Ci znaleźć idealny sposób uzupełniania energii podczas dłuższej sesji treningowej, dzięki czemu osiągniesz jeszcze lepsze wyniki.

UNIKNIJ SKRAJNEGO WYCZERPANIA

Czy zdarza Ci się zapominać o uzupełnianiu energii podczas treningu? Inteligentne przypomnienia powiadomią Cię, kiedy należy uzupełnić energię i pomogą utrzymać jej odpowiedni poziom podczas całej sesji treningowej.

ZABIERZ TYLE ILE POTRZEBUJESZ

FuelWise oblicza szacunkową ilość węglowodanów, której będziesz potrzebować podczas sesji treningowej, więc będziesz wiedzieć, ile sportowego paliwa zabrać ze sobą.

WYBIERZ OPTYMALNY SPOSÓB UZUPEŁNIANIA ENERGII

FuelWise oferuje personalizowane wzorce uzupełniania energii, które możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, aby mieć pewność, że w optymalny sposób wspierasz swój organizm.

UTRZYMUJ STAŁY POZIOM ENERGII Z PRZYPOMNIENIEM O WĘGLOWODANACH

FuelWise™ automatycznie oblicza, ile węglowodanów potrzebujesz podczas sesji treningowej. Monitoruje on wydatek energetyczny podczas treningu i dopasowuje automatyczne przypomnienia do zużycia węglowodanów, dzięki czemu utrzymujesz stały poziom energii aż do końca sesji treningowej.

USTAW PRZYPOMNIENIA O NAWODNIENIU

Możesz również ustawić przypomnienia o nawodnieniu w dowolnych odstępach czasowych, a FuelWise™ upewni się, że regularnie pijesz.

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

 • Zaawansowany pomiar tętna z nadgarstka - Polar Vantage M2 monitoruje tętno za pomocą nowej technologii Precision Prim
 • Wbudowany GPS - GPS, GLONASS, Galileo i QZSS z funkcją assisted GPS do szybkiego łączenia z satelitami.
 • Nightly Recharge™ - Nightly Recharge™ wskazuje stopień regeneracji podczas snu po codziennych obowiązkach i treningach.
 • Training Load Pro™ - Funkcja Training Load Pro pomoże Ci poznać ostatnie natężenie treningu i w jaki sposób sesje treningowe obciążają różne układy Twojego organizmu.
 • Wskazówki treningowe FitSpark™ - Korzystaj z planów treningowych dostosowanych do Twojego stanu regeneracji, aktualnej kondycji oraz wcześniejszej aktywności.
 • Program Treningu Biegowego - Wybierz odpowiedni plan treningowy, dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Running Index - Uzyskaj szacowany wynik VO2max podczas biegania i sprawdź, jak poprawia się Twoja wydolność biegowa.
 • Źródła energii - Dowiedz się, jak Twój organizm wykorzystuje różne źródła energii podczas sesji treningowej. Polar Vantage M2 dzieli zużycie energii ze względu na jej źródła: węglowodany, białka i tłuszcze.
 • Podsumowanie tygodnia - Łatwy dostęp do tygodniowych statystyk, historii i planów treningu wprost z zegarka.
 • FuelWise™ - Naucz się uzupełniać energię i utrzymywać jej stały poziom podczas długich sesji.
 • Sterowanie muzyką - Łatwo przeglądaj listę odtwarzania i reguluj głośność wprost ze swojego zegarka. Możesz również otrzymywać prognozę pogody oraz powiadomienia z telefonu na ekranie zegarka.
 • Powiadomienia z telefonu - Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom z telefonu. Otrzymuj powiadomienia o połączeniach, wiadomościach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza i innych.
 • Profile sportowe - Polar Vantage M2 obsługuje ponad 130 dyscyplin sportowych. Dodawaj ulubione dyscypliny do zegarka za pomocą Polar Flow i personalizuj wygląd zegarka dla każdej dyscypliny sportowej.
 • Funkcje pływackie - Zegarek Polar Vantage M2 automatycznie wykrywa Twoje tętno, styl pływania, dystans, tempo, ruchy, a nawet czasy odpoczynku. Dystans i liczba ruchów rękami monitorowane są także podczas pływania w wodach otwartych.
 • Ćwiczenia oddechowe Serene - Rozluźnij ciało i odpręż umysł dzięki nowym ćwiczeniom oddechowym Serene.
 • Pogoda - Sprawdź na zegarku dane dotyczące pogody oraz prognozę na kolejne dwa dni.

POLAR FLOW

 • Planowanie treningu - Zaplanuj wszystkie swoje treningi – zarówno pojedyncze sesje, jak i cały sezon.
 • Analizuj wyniki - Dowiedz się, co kryje się za Twoimi wynikami dzięki szczegółowym narzędziom do analizy treningu.
 • Podziel się z trenerem - Udostępniaj dane treningowe swojemu trenerowi dzięki darmowemu serwisowi Polar Flow for Coach.
 • Korzystaj z mediów społecznościowych - Udostępniaj swoje wyniki, dołączaj do grup i pozwól, aby społeczność Polar Flow pomogła Ci osiągnąć Twoje cele.

WYMIANA DANYCH - Dołącz do sportowych społeczności online:

 • Strava
 • TrainingPeaks
 • MyFitnessPal
 • Endomondo
 • Nike+ Run Club

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wymiary: 46 x 46 x 12,5 mm
 • Waga: ‎45,5 g z paskiem, 28,5 g bez paska
 • Materiały: Obudowa z polimeru wzmacnianego włóknem szklanym. Ramka, przyciski i klamra zeSTALI NIERDZEWNEJ
 • Wyświetlacz: Zawsze włączony kolorowy ekran. Szkiełko z laminowanego szkła akrylowego z utwardzoną powierzchnią Rozmiar 1,2”, rozdzielczość 240 x 240.
 • Akumulator: Akumulator 230 mAh Li-pol. Czas działania akumulatora: do 30 godz. w trybie treningowym (funkcja GPS i pomiar tętna z nadgarstka) lub do 5 dni w trybie zegarka z całodobowym pomiarem tętna. Kilka opcji oszczędzania energii.
 • GPS: Wbudowany GPS i GLONASS. Assisted GPS do szybkiego łączenia z satelitami.
 • Wymiana danych: Bluetooth Low Energy Specjalny kabel USB do ładowania i synchronizacji danych.
 • Zegarek: Godzina i data. Alarm z funkcją drzemki.
 • Języki interfejsu: Angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, norweski, hiszpański, portugalski, szwedzki, fiński, duński, polski, rosyjski, turecki, indonezyjski, czeski, japoński, chiński (uproszczony)
 • Sensory: Kompatybilny z sensorami tętna, kadencji i mocy biegowej Bluetooth Smart, a także z rowerowymi sensorami prędkości, kadencji i mocy.
 • Wodoszczelność: Wodoszczelny (WR30)
 • Wymienne paski
 • Rozmiary: Obwód nadgarstka 130-210 mm
 • W pakiecie znajdują się dwa rozmiary pasków.
 • Materiały: Silikon, klamra ze STALI NIERDZEWNEJ.

‎*Dla uzyskania najlepszych rezultatów, podczas uprawiania niektórych sportów zaleca się pomiar tętna za pomocą opaski na klatkę piersiową. Dowiedz się więcej na temat pomiaru tętna z nadgarstka.

ZESTAW ZAWIERA:

 • Zegarek multisportowy Polar Vantage M2 brązowo-miedziany
 • Paski (dwa rozmiary)
 • Kabel do ładowania
 • Instrukcja obsługi Polar Vantage M2
 • Dodatkowe informacje
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl