Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Optimum Nutrition, Inc. (ON) jest częścią globalnej grupy ds. żywienia Glanbia i od ponad 30 lat wyznacza złoty standard w żywieniu sportowców, pomagając sportowcom skoncentrowanym na osiąganiu celów.


Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym w Middlesbrough w Wielkiej Brytanii, Optimum Nutrition jest jedną z niewielu firm zajmujących się odżywianiem dla sportowców, która produkuje w każdej kategorii produktów. Od samego początku w 1986 roku Optimum Nutrition zawsze podchodziło do utrzymywania najwyższych standardów jakości.

Zanim pojedyncza maszyna zostanie włączona w zakładach produkcyjnych, specjaliści ds. zaopatrzenia Optimum Nutrition starannie wybierają surowce najwyższej jakości. Certyfikat analizy jest wymagany dla każdego składnika, który jest następnie testowany i ponownie testowany pod kątem zgodności. Zapewnienie jakości przeprowadza codzienne inspekcje zakładów zgodnych z dobrymi praktykami produkcyjnymi (cGMP), które są zarejestrowane w GMP. Zakład jest również zarejestrowany przez Informed Sport i Informed Choice i zachowuje certyfikat żywności BRC klasy A. Optimum Nutrition jest preferowanym dostawcą dla Angielskiego Instytutu Sportu (EIS).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl